Саскачеванська Політехніка

Навички для працевлаштування

Якісне навчання, гідна робота

Листопад 26, 2014

Проведений семінар з питань ґендерної рівності у м.Івано-Франківську

25-26  листопада 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся дводенний семінар-тренінг з питань ґендерної рівності, який провела ґендерний консультант українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» п.Олена Суслова.

У перший день п.Олена зустрілася із студентами, які навчаються за спеціальністю «Комерційна діяльність»  та розповіла про основу культури ґендерної рівності. В процесі інтерактивної бесіди студенти висловили свої ідеї і пропозиції щодо того, яким чином можна подолати диспропорції участі жінок і чоловіків в тих чи інших сферах зайнятості і висловилися за ініціативу випробувати їх ефективність у власному навчальному  закладі. Обговорювалися і загальні питання, що стосуються ґендерних стереотипів і упереджень, їх формування і подолання.

Другий день семінару відбулась зустріч консультанта проекту з викладацьким складом технікуму, з членами Студентської ради та роботодавцями - членами Консультативної ради. Під час зустрічі обговорювалися питання ґендерної рівності, як надзвичайно практичного поняття, справжнє розуміння і застосування якого дозволить зробити систему освіти міцнішою, стабільною, доступною, а навчальний заклад  конкурентоздатним.

Завершуючи семінар, п.Олена створила творчу групу з найактивніших та найкреативніших студентів та студенток технікуму і запропонувала їм написати План позитивних дій для навчального закладу.