Саскачеванська Політехніка

Навички для працевлаштування

Якісне навчання, гідна робота

Грудень 01, 2015

Проект передав понад 700 примірників нової літератури для навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області отримав понад 700 примірників нової та сучасної навчально-методичної літератури, яка була розроблена та видана в рамках реалізації українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування». Нові навчально-методичні посібники нададуть можливість педагогам та студентам професійно-технічних навчальних закладів Луганської області брати активну участь у реформуванні професійної освіти України. Представники центру висловили подяку за підтримку проекту та Уряду Канади, оскільки навчальні заклади, які знаходяться неподалік від конфліктної зони відчувають гостру нестачу сучасної навчальної літератури.

Проект «Навички для працевлаштування» активно працює над забезпеченням участі у заходах проекту з поширення досвіду представників усіх регіонів України, а особливо представників Луганської та Донецької областей, що опинились у складній суспільно-політичній ситуації та перебувають у конфліктній зоні.